subaruimpreza.org

Subaru Bilgi Platformu
Zaman: Pzt Kas 20, 2017 6:42 am

Tüm zamanlar UTC+03:00

Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: Cmt Haz 05, 2010 7:37 pm 
<font color="#660000">Y ö n e t i c i
Kullanıcı avatarı

Otomobiliniz: Kawasaki
Subaru Forumuna üye olmak için lütfen kendinizi kısaca tanıtan bir mail atınız. Mailiniz Yönetim tarafından kontrol edildikten sonra size cevap verilecektir.

Mail adresimiz: bilgi@subaruimpreza(.)org

:arrow: Profil bilgileri eksik doldurulan ve tanıtıcı mail'leri atılmayan üyelikler dikkate alınmamaktadır.

:arrow: Forum içinden referansınız var ise lütfen mail içinde belirtiniz.

:arrow: Tanıtıcı mailiniz Yönetim tarafından onaylanır ise üyeliğiniz aktif duruma getirilir.

:arrow: Üyeliği aktif edildikten sonra, "Yeni Üyelerimiz" bölümünde kendini tanıtmayan hesaplar silinecektir.

:arrow: TANITIM MAILINI HAZIRLARKEN , MUTLAKA ALMIŞ OLDUĞUNUZ KULLANICI ADINI BELİRTİNİZ.

Subaru Forum Yönetimi

Başa dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: Pzt Haz 13, 2011 9:03 pm 
<font color="#660000">Y ö n e t i c i
Kullanıcı avatarı

Otomobiliniz: Kawasaki
* Üyelik formu doldurur iken; "YAŞ" , "ŞEHİR" varsa "ARAÇ" kısımlarını doldurmak ZORUNLUDUR.

* Bu kısımları doldurmayıp, tanıtıcı mail atılsa bile, eksik profil içeren üyelikler silindiği için tekrardan üyelik formu doldurmanız zorunludur.

* Tanıtıcı mail atılmayan üyelikler ise kısa bir sürenin ardından silinmektedir.

* Üyelik durumu aktif olan ve kendini "Yeni Üyelerimiz" bölümünde tanıtmayan üyelik hesapları silinir. Daha sonra bu kişiler mail atıp, kasıt aramasınlar lütfen.

:arrow: TANITIM MAILINI HAZIRLARKEN , MUTLAKA ALMIŞ OLDUĞUNUZ KULLANICI ADINI BELİRTİNİZ.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: